Dodaj ogłoszenie
Strzelińska Gazeta najlepsza reklama!

Od kwietnia ruszyliśmy z naszą darmową, bezpłatna gazetą: Strzeliński Ekspress Ogłoszeniowy . Hasło promujące nas to " Ogłoszenia w gazecie i interencie". Wszystkie ogłoszenia z naszego Strzelińskiego portalu są drukowane w co drugi piatek w  czasopiśmie (oprócz tego można pobrać naszą gazetę w dniu wydruku online!)

Jeśli jesteś firmą ze Strzelina , ew. masz produkt przeznaczony na rynek strzeliński, możesz całkowicie za darmo dodac ogłoszenie lub po prostu zamówić ogłoszenie na łamach naszej prasy.

Dostępni jesteśmy - w formie papierowej już ilości 5000 egzemplarzy!!! oraz dalej go zwiekszamy. Jesli myslisz o reklamie na terenie Strzelina, nie mogłeś lepiej trafić! zadzwoń: 886-56-56-46 .

Jeśli jesteś zainteresowny tylko bezpłatnym ogłoszeniem, możesz je dodać tutaj na stronie, czy wysyłając sms (opłaty jak za zwykły sms) czy też przynosząc kupon z gazety do naszej skrzynki koło redakcji! CAŁKOWICIE ZA DARMO! 

Jako reklamodawca PAMIETAJ: Dbamy o to by nasz produkt dotarł do klienta a nie do pieca!

Jako zwykły sprzedawca wiedz: Twoje darmowe ogłoszenie zobaczy 5tysięcy potancjalnych chętnych , TY nic nie stracisz a możesz zyskać!!!
Zapraszamy na stronę: www.gazeta.tutrzelin.pl gdzie publikujemy na bieżąco artykuły której ukazują się w czasopiśmie.
 

TuStrzelin.pl

Strzeliński Ekspress Ogłoszeniowy

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1